• "Έχω θέληση και δίψα, γίνεται εμμονή το γκολ"

    Συνέντευξη με τον πρώτο σκόρερ στον πρώτο γύρο του πρωταθλήματος, τον Χαράλαμπο Σταυρακόπουλο του Δούκα

  • Πάνου: "Το εμείς πάνω από το εγώ"

    Ο Θωμάς Πάνου της Ολυμπιάδας μίλησε στο 5x5hellas.gr μετά το εντυπωσιακό φινάλε στον πρώτο γύρο για την ομάδα της Αγίας Παρασκευής

  • Έκανε το 6Χ6 το Φάληρο

    Το Φάληρο πανηγύρισε το έκτο του τρίποντο σε ισάριθμα ματς στη Futsal League, νίκες για Κόμπρα, Αδέσποτο και Καρπενήσι

  • Έσπασε το αήττητο της ΑΕΚ

    Η Ολυμπιάδα υποχρέωσε την ΑΕΚ στην πρώτη της ήττα στο πρωτάθλημα, ισόπαλο το Ηνίοχος - Παναθηναϊκός, νίκη για Δούκα

  • Φινάλε στον πρώτο γύρο

    Ο πρώτος γύρος του πρωταθλήματος της Stoiximan.gr Futsal Super League ολοκληρώνεται το τριήμερο 23-25 Νοεμβρίου με δυνατά παιχνίδια

Ανακοινώσεις

Αγωνιστικά προγράμματα 11/10-13/10

Τα αγωνιστικά προγράμματα σε όλες τις κατηγορίες για το τριήμερο 11/10-13/10

Α' Ανδρών

Α/Α

Φ/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ  ΟΜΑΔΕΣ

1.

016

ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

«Ν. ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ»

ΣΤΑΔΙΟΥ 1 & Λ. ΑΙΑΝΤΙΟΥ

ΔΕΥΤΕΡΑ

13/10/2014

18:45

ΣΑΛΑΜΙΝΑ

Γ.Σ.

ΑΕΚ

3.

017

ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ  ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ & ΤΗΝΟΥ 1, ΠΕΡΑΜΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ

13/10/2014

19:00

ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ

Α.Ο. ΣΑΛΑΣ

Α.Σ. ΥΠΕΡΙΩΝ

ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ

2.

018

 

-------------

 

ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΘΗΝΑ ‘90

ΣΦΑ

ΡΕΘΥΜΝΟ

FUTSAL

4.

019

ΚΛΕΙΣΤΟ «ΔΑΙΣ»

ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 151,

ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΔΕΥΤΕΡΑ

13/10/2014

19:00

ΔΟΥΚΑ

ΑΣΕ

ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ

Α.Ο.

5.

020

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΤΕΡΜΑ ΝΟΤΟΥ,

ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ

13/10/2014

21:30

Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ

ΑΓ. ΠΑΡ. MYTHICAL

ΕΡΜΗΣ

ΖΩΓΡΑΦΟΥ

 
 
Β' Ανδρών

Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 11/10 & 12/10/2014

 

Α/Α

Φ/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ  ΟΜΑΔΕΣ

1

004

ΑΘΛ. ΚΕΝΤΡΟ «ΔΑΙΣ» ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 151, ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

12/10/2014

20:00

ΚΟΜΠΡΑ

ΑΠΣ

ΠΡΩΤΕΑΣ

ΠΑΣ

2.

005

4ο ΚΛΕΙΣΤΟ HANDBALL ΓΕΡΑΚΑ ΔΕΡΒΕΝΑΚΙΩΝ 12,

 ΓΕΡΑΚΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

11/10/2014

17:30

ΑΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ

ΑΟΝ

ΑΕΚ Β’

3.

006

ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ SOCCERCLUB  ΥΨΗΛΑΝΤΟΥ 3,

ΤΑΥΡΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

12/10/2014

17:00

Α.Σ. ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ

ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΠΑΠΑΚΥΡΙΤΣΗΣ

ΑΠΣ

----

----

--------

-------

ΡΕΠΟ: Α.Σ. ΥΠΕΡΙΩΝ ΓΛ. ΝΕΡΩΝ Β’

Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 11/10, 12/10 & 13/10/2014

 

Α/Α

Φ/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ  ΟΜΑΔΕΣ

1

004

ΑΘΛ. ΚΕΝΤΡΟ DALUZ

ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΙΝΑΣ 14Α,

ΖΕΦΥΡΙ

ΚΥΡΙΑΚΗ

12/10/2014

18:00

CENTRO STILE

ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ

Α.Ο. Β

2.

005

ΑΝΟΙΧΤΟ ΘΡΑΚ/ΝΩΝ

ΔΗΜ. ΠΟΛΙΟΡΚΗΤΟΥ 128

ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ

13/10/2014

21:30

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΘΡΑΚ/ΝΩΝ

Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

3.

006

ΑΘΛ. ΚΕΝΤΡΟ GALAXY SOCCER

ΝΑΥΠΛΙΟΥ 27,

ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ

11/10/2014

19:00

ΤΑΡΑΧΗ

ΑΟΦΠ

ΣΑΛΑΜΙΝΑ

Γ.Σ. Β

----

----

--------

-------

ΡΕΠΟ: ΦΟΙΒΟΣΝΕΟΥΚΟΣΜΟΥ

 
Εφήβων

Α/Α

Φ/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ  ΟΜΑΔΕΣ

1

010

ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ  ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ & ΤΗΝΟΥ 1, ΠΕΡΑΜΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ

12/10/2014

18:00

ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ

Α.Ο. ΣΑΛΑΣ

ΑΘΗΝΑ ‘90

ΣΦΑ

2.

011

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΤΕΡΜΑ ΝΟΤΟΥ,

ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ

12/10/2014

16:00

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΓ.ΠΑΡ.

MYTHICAL

ΔΟΥΚΑ

ΑΣΕ

3.

012

ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ

ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ 40,

ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ

12/10/2014

17:30

Α.Σ. ΥΠΕΡΙΩΝ

ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ

ΗΝΙΟΧΟΣ

ΠΟΑΣΠ

----

----

--------

-------

ΡΕΠΟ: ΑΕΚ

 
Παίδων

Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 11/10 & 12/10/2014

 

Α/Α

Φ/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ  ΟΜΑΔΕΣ

1

004

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ

 ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΛΕΩΦ. ΚΟΚΚΙΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

11/10/2014

17:00

ΕΡΜΗΣ

ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ

ΑΟΣ

2.

005

ΑΘΛ. ΚΕΝΤΡΟ «ΔΑΙΣ»

ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 151, ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

12/10/2014

15:00

ΔΟΥΚΑ

ΑΣΕ

ΑΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ

ΑΟΝ

3.

006

ΑΘΛ. ΚΕΝΤΡΟ GALAXYSOCCER

ΝΑΥΠΛΙΟΥ 27,

ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ

12/10/2014

12:00

ΤΑΡΑΧΗ

ΑΟΦΠ

ΓΕΝΕΣΗ

ΘΟΡΙΚΟΥ

----

----

--------

-------

ΡΕΠΟ: ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γ.Σ.

 Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 11/10 & 12/10/2014

 

Α/Α

Φ/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ  ΟΜΑΔΕΣ

1

004

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΙΝΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ «ΑΘΗΝΑ ’90»

ΔΕΚΕΛΕΙΑΣ 6, ΚΗΦΙΣΙΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ

12/10/2014

10:00

ΑΘΗΝΑ ‘90

ΣΦΑ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΘΡΑΚ/ΝΩΝ

2.

005

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ

«ΣΑΡΓΚΑΝΗΣ – ΜΠΕΡΙΟΣ»

ΠΑΡΚΟ ΓΟΥΔΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ

11/10/2014

10:00

ΗΝΙΟΧΟΣ

ΠΟΑΣΠ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ

MYTHICAL

3.

006

CHAMPIONS CLUB

ΕΥΒΟΙΑΣ & ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ,

ΓΕΡΑΚΑΣ(ΟΠΙΣΘΕΝ CARREFOUR)

ΚΥΡΙΑΚΗ

12/10/2014

14:00

ΠΑΠΑΚΥΡΙΤΣΗΣ

ΑΠΣ

ΑΕΚ

----

----

--------

-------

ΡΕΠΟ: ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

Υποδομών

Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 11/10 & 12/10/2014

 

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΚΑΤ. & Φ/Α

ΩΡΑ

ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ  ΟΜΑΔΕΣ

1.

Α.Κ. «ARENA»

Λ. ΣΠΑΤΩΝ 77,

ΓΕΡΑΚΑΣ

PRO-JUNIOR

------

Α.Ο. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

«ΔΡΑΣΗ-ΑΘΛΟΣ»

ΣΑΛΑΜΙΝΑ

Γ.Σ.

JUNIOR

------

ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

12/10/2014

13:30

2.

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ

 ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΛΕΩΦ. ΚΟΚΚΙΝΟΠΟΥΛΟΥ

PRO-JUNIOR

ΣΑΒΒΑΤΟ

11/10/201413:15

ΕΡΜΗΣ

ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΔΟΥΚΑ

ΑΣΕ

JUNIOR

ΣΑΒΒΑΤΟ

11/10/14

14:15

ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

11/10/201415:15

3.

ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ  ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ & ΤΗΝΟΥ 1, ΠΕΡΑΜΑ

JUNIOR

ΚΥΡΙΑΚΗ

12/10/201417:00

ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ

ΑΟ ΣΑΛΑΣ

ΑΡΙΣΤΟΝΙΚΟΣ

Α.Σ.

4.

ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ  ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ & ΤΗΝΟΥ 1, ΠΕΡΑΜΑ

ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

12/10/2014

16:00

ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ

ΑΟ ΣΑΛΑΣ

ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ

Α.Ο.

5.

MINI FOOTBALL PARADISE

ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΕΩΣ 100,

ΑΧΑΡΝΑΙ

PRO-JUNIOR

ΚΥΡΙΑΚΗ

12/10/2014

14:30

ΑΕΚ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΘΡΑΚ/ΝΩΝ

JUNIOR

ΚΥΡΙΑΚΗ

12/10/2014

13:30

ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

12/10/2014

15:30

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 11/10 & 12/10/2014

 

Α/Α

Φ/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΚΑΤ.

ΩΡΑ

ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ  ΟΜΑΔΕΣ

1.

004

Α.Κ. «ARENA»

Λ. ΣΠΑΤΩΝ 77,

ΓΕΡΑΚΑΣ

JUN

ΚΥΡΙΑΚΗ

12/10/2014

11:30

ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ

ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΑΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ

ΑΟΝ

ΠΑΜ

ΚΥΡΙΑΚΗ

12/10/2014

12:30

2.

005

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΙΝΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ «ΑΘΗΝΑ ’90»

ΔΕΚΕΛΕΙΑΣ 6, ΚΗΦΙΣΙΑ

JUN

ΚΥΡΙΑΚΗ

12/10/2014

11:15

ΑΘΗΝΑ ‘90

ΣΦΑ

ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ

ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚ.

ΠΑΜ

ΚΥΡΙΑΚΗ

12/10/2014

12:30

2.

006

ΑΘΛ. ΚΕΝΤΡΟ FAIR PLAY

ΛΕΩΦ. ΑΝΘΟΥΣΗΣ 12,

ΠΑΛΛΗΝΗ

JUN

ΣΑΒΒΑΤΟ

11/10/2014

13:00

ΓΕΡΑΚΑ

Ο.Φ.

ΗΝΙΟΧΟΣ

ΠΟΑΣΠ

ΠΑΜ

ΣΑΒΒΑΤΟ

11/10/2014

14:00

5.

 

Ρ Ε Π Ο

 

 

ΡΕΠΟ: ΤΑΡΑΧΗ ΑΟΦΠ