• Στον δρόμο για το EURO 2022

    Οι εκλεκτοί του Γιάννη Ζιάβα για τους αγώνες της α' προκριματικής φάσης του EURO 2022 με Μάλτα, Σουηδία και Πολωνία

  • Συνεχίζει η Καλλιθέα

    Οι υπεύθυνοι της Καλλιθέας έπειτα από συνεννόηση με τον πρόεδρο της ΠΕΠΣΣ, Νίκο Αυλωνίτη, αποφάσισαν να συνεχίσει το τμήμα

  • Πρώτη ήττα για το Φάληρο

    Η Κόμπρα ήταν η μεγάλη νικήτρια του ντέρμπι με το Φάληρο, εύκολα το Καρπενήσι την ΑΕΚΑ, ισοπαλία στο Αδέσποτος - Αναγέννηση

  • Η ματσάρα του Ταύρου και οι άλλες μάχες

    Η ΑΕΚ και ο Δούκας νίκησαν και αυτή την αγωνιστική, ενώ ο Παναθηναϊκός ηττήθηκε στον Ταύρο. Τρίποντα για Ολυμπιάδα, Ερμή και Ηνίοχο

  • Ανακοίνωση αποχώρησης της Καλλιθέας

    Η Καλλιθέα με επιστολή της γνωστοποίησε την απόφασή της να αποχωρήσει από τις διοργανώσεις του πρωταθλήματος και του Κυπέλλου

Ανακοινώσεις

Σέντρα και στις Υποδομές

Τα αποτελέσματα στις Υποδομές για το σαββατοκύριακο 11 και 12 Οκτωβρίου:

Tα αποτελέσματα στον Α’ και Β’ όμιλο των Παμπαίδων για τη 2η αγωνιστική:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Άθλος Ηλιούπολης – Γ.Σ. Σαλαμίνας 0-10
Ερμής Ζωγράφου – Δούκας 15-0
ΑΟΣ Νέο Ικόνιο – Μινώταυρος 4-2
ΑΕΚ – Αναγέννηση 5-3

Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Αρκτούροι – Αίας Παλλήνης 9-0
Αθήνα ’90 – Πήγασος 5-10
Γέρακας – Ηνίοχος 1-5
Ρεπό: Ταραχή ΑΟΦΠΜ 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2014-2015

 ΣΕ 1 ΑΓΩΝΑ

A/A

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

AΓ

ΑΓΩΝΕΣ

ΤΕΡΜΑΤΑ

Β

Ν

Ι

Η

Ε

Α

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

1

ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

1

1

-

-

15

0

3

2

Γ.Σ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

1

1

-

-

10

0

3

3

ΑΕΚ

1

1

-

-

5

3

3

4

ΑΟΣ ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ

1

1

-

-

4

2

3

5

ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ ΑΟ

1

-

-

1

2

4

0

6

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΡ.

1

-

-

1

3

5

0

7

ΑΘΛΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

1

-

-

1

0

10

0

8

ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ

1

-

-

1

0

15

0

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

1

ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

1

1

-

-

9

0

3

2

ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡ.

1

1

-

-

10

5

3

3

ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΠ

1

1

-

-

5

1

3

4

ΓΕΡΑΚΑ ΟΦ

1

-

-

1

1

5

0

5

ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΦΑ

1

-

-

1

5

10

0

6

ΑΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ

1

-

-

1

0

9

0

7

ΤΑΡΑΧΗ ΑΟΦΠΜ

-

-

-

-

-

-

-

 

Tα αποτελέσματα στον Α’ και Β’ όμιλο των Junior για τη 2η αγωνιστική:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Ερμής Ζωγράφου – Δούκας 7-1
ΑΟΣ Νέο Ικόνιο – Αριστόνικος 11-4
ΑΕΚ – Αναγέννηση 4-4
ΡΕΠΟ: Πρωταθλητής Καλλ. 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Αρκτούροι – Αίας Παλλήνης 5-3
Αθήνα ’90 – Πήγασος 8-6
Γέρακας – Ηνίοχος 3-4
Ρεπό: Ταραχή ΑΟΦΠΜ 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ JUNIORS

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2014-2015

 ΣΕ 1 ΑΓΩΝΑ

A/A

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

AΓ

ΑΓΩΝΕΣ

ΤΕΡΜΑΤΑ

Β

Ν

Ι

Η

Ε

Α

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

1

ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

1

1

-

-

7

1

3

2

ΑΟΣ ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ

1

1

-

-

11

4

3

3

ΑΕΚ

1

-

1

-

4

4

1

4

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΡ.

1

-

1

-

4

4

1

5

ΑΡΙΣΤΟΝΙΚΟΣ

1

-

-

1

4

11

0

6

ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ

1

-

-

1

1

7

0

7

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΚΑΛΛ.

-

-

-

-

-

-

-

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

1

ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΦΑ

1

1

-

-

8

6

3

2

ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡ.

1

1

-

-

5

3

3

3

ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΠ

1

1

-

-

4

3

3

4

ΓΕΡΑΚΑ ΟΦ

1

-

-

1

3

4

0

5

ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡ.

1

-

-

1

6

8

0

6

ΑΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ

1

-

-

1

3

5

0

7

ΤΑΡΑΧΗ ΑΟΦΠΜ

-

-

-

-

-

-

-

 

Αποτελέσματα Pro-Juniors
Ερμής Ζωγράφου – Δούκας 2-1
ΑΕΚ – Αναγέννηση 1-7
Πρωταθλητής Καλλ. – Αριστόνικος 4-4