• "Έχω θέληση και δίψα, γίνεται εμμονή το γκολ"

    Συνέντευξη με τον πρώτο σκόρερ στον πρώτο γύρο του πρωταθλήματος, τον Χαράλαμπο Σταυρακόπουλο του Δούκα

  • Πάνου: "Το εμείς πάνω από το εγώ"

    Ο Θωμάς Πάνου της Ολυμπιάδας μίλησε στο 5x5hellas.gr μετά το εντυπωσιακό φινάλε στον πρώτο γύρο για την ομάδα της Αγίας Παρασκευής

  • Έκανε το 6Χ6 το Φάληρο

    Το Φάληρο πανηγύρισε το έκτο του τρίποντο σε ισάριθμα ματς στη Futsal League, νίκες για Κόμπρα, Αδέσποτο και Καρπενήσι

  • Έσπασε το αήττητο της ΑΕΚ

    Η Ολυμπιάδα υποχρέωσε την ΑΕΚ στην πρώτη της ήττα στο πρωτάθλημα, ισόπαλο το Ηνίοχος - Παναθηναϊκός, νίκη για Δούκα

  • Φινάλε στον πρώτο γύρο

    Ο πρώτος γύρος του πρωταθλήματος της Stoiximan.gr Futsal Super League ολοκληρώνεται το τριήμερο 23-25 Νοεμβρίου με δυνατά παιχνίδια

Ανακοινώσεις

Σέντρα και στις Υποδομές

Τα αποτελέσματα στις Υποδομές για το σαββατοκύριακο 11 και 12 Οκτωβρίου:

Tα αποτελέσματα στον Α’ και Β’ όμιλο των Παμπαίδων για τη 2η αγωνιστική:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Άθλος Ηλιούπολης – Γ.Σ. Σαλαμίνας 0-10
Ερμής Ζωγράφου – Δούκας 15-0
ΑΟΣ Νέο Ικόνιο – Μινώταυρος 4-2
ΑΕΚ – Αναγέννηση 5-3

Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Αρκτούροι – Αίας Παλλήνης 9-0
Αθήνα ’90 – Πήγασος 5-10
Γέρακας – Ηνίοχος 1-5
Ρεπό: Ταραχή ΑΟΦΠΜ 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2014-2015

 ΣΕ 1 ΑΓΩΝΑ

A/A

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

AΓ

ΑΓΩΝΕΣ

ΤΕΡΜΑΤΑ

Β

Ν

Ι

Η

Ε

Α

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

1

ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

1

1

-

-

15

0

3

2

Γ.Σ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

1

1

-

-

10

0

3

3

ΑΕΚ

1

1

-

-

5

3

3

4

ΑΟΣ ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ

1

1

-

-

4

2

3

5

ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ ΑΟ

1

-

-

1

2

4

0

6

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΡ.

1

-

-

1

3

5

0

7

ΑΘΛΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

1

-

-

1

0

10

0

8

ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ

1

-

-

1

0

15

0

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

1

ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

1

1

-

-

9

0

3

2

ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡ.

1

1

-

-

10

5

3

3

ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΠ

1

1

-

-

5

1

3

4

ΓΕΡΑΚΑ ΟΦ

1

-

-

1

1

5

0

5

ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΦΑ

1

-

-

1

5

10

0

6

ΑΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ

1

-

-

1

0

9

0

7

ΤΑΡΑΧΗ ΑΟΦΠΜ

-

-

-

-

-

-

-

 

Tα αποτελέσματα στον Α’ και Β’ όμιλο των Junior για τη 2η αγωνιστική:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Ερμής Ζωγράφου – Δούκας 7-1
ΑΟΣ Νέο Ικόνιο – Αριστόνικος 11-4
ΑΕΚ – Αναγέννηση 4-4
ΡΕΠΟ: Πρωταθλητής Καλλ. 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Αρκτούροι – Αίας Παλλήνης 5-3
Αθήνα ’90 – Πήγασος 8-6
Γέρακας – Ηνίοχος 3-4
Ρεπό: Ταραχή ΑΟΦΠΜ 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ JUNIORS

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2014-2015

 ΣΕ 1 ΑΓΩΝΑ

A/A

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

AΓ

ΑΓΩΝΕΣ

ΤΕΡΜΑΤΑ

Β

Ν

Ι

Η

Ε

Α

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

1

ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

1

1

-

-

7

1

3

2

ΑΟΣ ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ

1

1

-

-

11

4

3

3

ΑΕΚ

1

-

1

-

4

4

1

4

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΡ.

1

-

1

-

4

4

1

5

ΑΡΙΣΤΟΝΙΚΟΣ

1

-

-

1

4

11

0

6

ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ

1

-

-

1

1

7

0

7

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΚΑΛΛ.

-

-

-

-

-

-

-

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

1

ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΦΑ

1

1

-

-

8

6

3

2

ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡ.

1

1

-

-

5

3

3

3

ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΠ

1

1

-

-

4

3

3

4

ΓΕΡΑΚΑ ΟΦ

1

-

-

1

3

4

0

5

ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡ.

1

-

-

1

6

8

0

6

ΑΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ

1

-

-

1

3

5

0

7

ΤΑΡΑΧΗ ΑΟΦΠΜ

-

-

-

-

-

-

-

 

Αποτελέσματα Pro-Juniors
Ερμής Ζωγράφου – Δούκας 2-1
ΑΕΚ – Αναγέννηση 1-7
Πρωταθλητής Καλλ. – Αριστόνικος 4-4